top of page
IMG_1814.jpg

queen’s jewel

Queen’s Jewel L 137/6/02 pb
 

Křišťálový lustr Queen's jewel patří do řady Original Classics, která vyniká bohatým zdobením a dokonalým zpracováním jednotlivých komponentů z českého křišťálu. Hlavní myšlenkou designéra bylo vytvořit lustr, který by svým vzhledem připomínal nádherný královský náhrdelník. Jeho design i brilance vycházející z perfektního zpracování jedinečné sklářské suroviny tvoří dokonalý interiérový šperk, který podtrhne eleganci a styl každého pokoje.
 
Střed tohoto lustru se skládá ze 3 broušených křišťálových kuliček, které jsou navlečené na zlaté kovové konstrukci. K té je připojeno celkem 6 stejně dlouhých ramen. Ty zdobí jemná stáčená struktura, která vznikla speciální sklářskou technologií.

Ramena jsou ukončená unikátními strojně broušenými miskami. Jejich originální design pochází z dílny společnosti Elite Bohemia. Bohaté zdobení lustru tvoří celkem 530 dílů z českého křišťálu (kombinace různě velkých hlaviček a broušených vachtlí). Dle přání zákazníka lze toto svítidlo vyrobit ve zlaté nebo stříbrné variantě.

Křišťálový lustr Queen's jewel se díky své velikosti skvěle hodí do kuchyně, ložnice či menšího obývacího pokoje. 

IMG_1814.jpg
IMG_1805.jpg

Queen’s Jewel L 137/8/02 pb

Křišťálový lustr Queen's jewel patří do řady Original Classics, která vyniká bohatým zdobením. Hlavní myšlenkou designéra bylo vytvořit lustr, který by svým vzhledem připomínal nádherný královský náhrdelník. Jeho design i brilance vycházející z vysoce kvalitního českého křišťálu tvoří dokonalý interiérový šperk, který podtrhne eleganci a styl každého pokoje. 

Střed tohoto lustru se skládá ze 4 broušených křišťálových kuliček, které jsou navlečené na zlaté kovové konstrukci. K té je připojeno celkem 8 stejně dlouhých ramen. Ty zdobí jemná stáčená struktura, která vznikla speciální sklářskou technologií.

Ramena jsou ukončená unikátními strojně broušenými miskami. Jejich originální design pochází z dílny společnosti Elite Bohemia. Bohaté zdobení lustru tvoří celkem 874 dílů z českého křišťálu (kombinace různě velkých hlaviček a broušených vachtlí). Dle přání zákazníka lze toto svítidlo vyrobit ve zlaté nebo stříbrné variantě.

Křišťálový lustr Queen's jewel se díky své velikosti skvěle hodí do kuchyně, ložnice či obývacího pokoje. 

Queen’s Jewel L 137/5+5/02 pb
 

Křišťálový lustr Queen's jewel patří do řady Original Classics, která vyniká bohatým zdobením a dokonalým zpracováním jednotlivých komponentů z českého křišťálu. Tento křišťálový lustr má podle slov designérů připomínat nádherný královský náhrdelník, který tvoří dokonalý interiérový šperk místnosti. Brilance tohoto svítidla vychází z vysoce kvalitního českého křišťálu.
 
Střed tohoto lustru se skládá ze 4 broušených křišťálových kuliček, které jsou navlečené na zlaté kovové konstrukci. K té je připojeno celkem 10 ramen ve dvou různých velikostech. Ty zdobí jemná stáčená struktura, která vznikla speciální sklářskou technologií.

Ramena jsou ukončená unikátními strojně broušenými miskami. Jejich originální design pochází z dílny společnosti Elite Bohemia. Bohaté zdobení lustru tvoří celkem 667 dílů z českého křišťálu (kombinace různě velkých hlaviček a broušených vachtlí). Dle přání zákazníka lze toto svítidlo vyrobit ve zlaté nebo stříbrné variantě.

Křišťálový lustr Queen's jewel se díky své velikosti skvěle hodí do kuchyně, ložnice či obývacího pokoje. 

Queen’s Jewel L 137/5+5/02 pb
Queen’s Jewel L 137/8+4/02 pb

Queen’s Jewel L 137/8+4/02 pb

Křišťálový lustr Queen's jewel patří do řady Original Classics, která vyniká bohatým zdobením a dokonalým zpracováním jednotlivých komponentů z českého křišťálu. Hlavní myšlenkou designéra bylo vytvořit dokonalý lustr, který by svým vzhledem připomínal královský náhrdelník. Jeho design i brilance vychází z vysoce kvalitního českého křišťálu. Tento dokonalý interiérový šperk podtrhne eleganci a styl každého obývacího pokoje.

Střed tohoto lustru se skládá ze 4 broušených křišťálových kuliček, které jsou navlečené na zlaté kovové konstrukci. K té je připojeno celkem 12 ramen ve dvou různých velikostech. Ty zdobí jemná stáčená struktura, která vznikla speciální sklářskou technologií.

Ramena jsou ukončená unikátními strojně broušenými miskami. Jejich originální design pochází z dílny společnosti Elite Bohemia. Bohaté zdobení lustru tvoří celkem 1082 dílů z českého křišťálu (kombinace různě velkých hlaviček a broušených vachtlí). Dle přání zákazníka lze toto svítidlo vyrobit ve zlaté nebo stříbrné variantě.

Křišťálový lustr Queen's jewel se díky své velikosti skvěle hodí do obývacího pokoje či vstupní haly.

Queen’s Jewel L 137/12/02 pb
 

Křišťálový lustr Queen's jewel patří do řady Original Classics, která vyniká bohatým zdobením a dokonalým zpracováním českého křišťálu. Hlavní myšlenkou designéra bylo vytvořit lustr, který by svým vzhledem připomínal královský náhrdelník. Jeho design i brilance vycházející z perfektního zpracování vysoce kvalitního českého křišťálu tvoří dokonalý interiérový šperk, který podtrhne eleganci a styl každého pokoje. 

Střed tohoto lustru se skládá ze 4 broušených křišťálových kuliček, které jsou navlečené na zlaté kovové konstrukci. K té je připojeno celkem 12 stejně dlouhých ramen. Ty zdobí jemná stáčená struktura, která vznikla speciální sklářskou technologií.

Ramena jsou ukončená unikátními strojně broušenými miskami. Jejich originální design pochází z dílny společnosti Elite Bohemia. Bohaté zdobení lustru tvoří celkem 1598 dílů z českého křišťálu (kombinace různě velkých hlaviček a broušených vachtlí). Dle přání zákazníka lze toto svítidlo vyrobit ve zlaté nebo stříbrné variantě.

Křišťálový lustr Queen's jewel se díky své velikosti skvěle hodí do většího obývacího pokoje či haly. 

Queen’s Jewel L 137/12/02 pb
Queen’s Jewel S 137/1/00/1 pb

Queen’s Jewel S 137/1/00/1 pb

Stolní lampa Queen's jewel dokonale doplňuje řadu svítidel Queen's jewel. Její stylizovaný design připomínající návlek broušené perličky si zamilujete díky jejímu romantickému osvětlení. To vzniká jedinečným propojením českého křišťálu a stylového textilního stínítka v přírodních barvách.

Tělo křišťálové lampy tvoří stylizovaná perlička, která je navlečená na zlaté kovové konstrukci. Dle přání zákazníka lze tuto stolní lampu vyrobit ve zlaté nebo stříbrné variantě.

Křišťálová lampa Queen's jewel se skvěle hodí do interiéru, které zdobí svítidlo stejné řady. Díky svým rozměrům je velmi praktická a manipulace s ní je jednoduchá.

Queen’s Jewel 2 S 137/1/02/2 pb
 

Stolní lampa Queen's jewel 2 dokonale doplňuje řadu svítidel Queen's jewel.  Její stylizovaný design připomínající návlek broušených perliček si zamilujete díky jejímu romantickému osvětlení. To vzniká jedinečným propojením českého křišťálu a stylového textilního stínítka v přírodních barvách.

Tělo křišťálové lampy tvoří 2 broušené křišťálové perličky, které jsou navlečené na zlaté kovové konstrukci. Tu dekoruje celkem 12 dokonale vybroušených komponentů (broušené hlavičky a vachtle) z vysoce kvalitního skla. Dle přání zákazníka lze tuto stolní lampu vyrobit ve zlaté nebo stříbrné variantě.

Křišťálová lampa Queen's jewel 2 se skvěle hodí do interiéru, které zdobí svítidlo stejné řady. Díky svým rozměrům je velmi praktická a manipulace s ní je jednoduchá.

Queen’s Jewel 2 S 137/1/02/2 pb

Křišťálový lustr a stolní lampa Queen’s Jewel

Queen’s Jewel L 137/6/02 pb

Queen’s Jewel
= L 137/6/02 pb

Barva: KŘIŠŤÁL 
Výška: 48 cm
Šířka: 58 cm
Hmotnost: 5,6 kg
Počet a typ žárovek:
6xE14/40 W

Queen’s Jewel L 137/8/02 pb

Queen’s Jewel
= L 137/8/02 pb

Barva: KŘIŠŤÁL 
Výška: 58 cm
Šířka: 67 cm
Hmotnost: 7,9 kg
Počet a typ žárovek:
8xE14/40 W

Queen’s Jewel L 137/5+5/02 pb

Queen’s Jewel
= L 137/5+5/02 pb 

Barva: KŘIŠŤÁL 
Výška: 59 cm
Šířka: 66 cm
Hmotnost: 8,6 kg
Počet a typ žárovek:
10xE14/40 W

Queen’s Jewel L 137/8+4/02 pb

Queen’s Jewel
= L 137/8+4/02 pb 

Barva: KŘIŠŤÁL 
Výška: 63 cm
Šířka: 76 cm
Hmotnost: 10,0 kg
Počet a typ žárovek:
12xE14/40 W

Queen’s Jewel L 137/12/02 pb

Queen’s Jewel
= L 137/12/02 pb 

Barva: KŘIŠŤÁL 
Výška: 65 cm
Šířka: 87 cm
Hmotnost: 12,7 kg
Počet a typ žárovek:
12xE14/40 W

Queen’s Jewel = S 137/1/00/1 pb

Queen’s Jewel
= S 137/1/00/1 pb 

Barva: KŘIŠŤÁL 
Výška: 30 cm
Šířka: 18 cm
Hmotnost: 1,0 kg
Počet a typ žárovek:
1xE27/40 W

Queen’s Jewel 2 S 137/1/02/2 pb

Queen’s Jewel
= S 137/1/02/2 pb 

Barva: KŘIŠŤÁL 
Výška: 41 cm
Šířka: 35 cm
Hmotnost: 1,5 kg
Počet a typ žárovek:
1xE27/40 W

IMG_1816.jpg
bottom of page