IMG_0742.jpg

crystal spring

Crystal Spring – L 208/6/03

Design křišťálového lustru Crystal Spring připomíná svým vzhledem silný vyvěrající pramen, který tryská z útrob země do malebné přírody. Sílu a vydatnost vodního toku uměleckým způsobem znázorňuje bohaté zdobení celého lustru včetně tvarově atypických ramen z českého křišťálu. 


Závěsné svítidlo Crystal Spring tvoří celkem 6 základních ramen a 6 menších ramen. Každé rameno je dekorováno broušenými ověsy. Ty svým netradičním tvarem dodávají celému lustru punc elegance. Rameno je ukončeno ručně vybroušenou miskou, kde je umístěna žárovka. Její objímka je schovaná pod skleněnou vroubkovanou krytkou. Tento dokonalý bytový doplněk je k dispozici ve zlatém, stříbrném i staromosazném provedení.


Crystal Spring  lze označit jako moderní klasiku. Jeho čistý design se skvěle hodí do moderního interiéru. Díky svým rozměrům 64 x 43 cm a hmotnosti 7,4 kg je manipulace s ním bez větších obtíží. 
 

Crystal Spring L 208/6/03
Crystal Spring L 208/8/03 N

Crystal Spring L 208/8/03 N

Design křišťálového lustru Crystal Spring připomíná svým vzhledem křišťálově čistý pramen vody, který tryská z útrob země do krásné přírody. Sílu vodního toku uměleckým způsobem znázorňuje bohaté zdobení celého lustru včetně tvarově atypických ramen z českého křišťálu. 


Závěsné svítidlo Crystal Spring tvoří celkem 8 základních ramen a 8 menších ramen. Celý lustr je dekorován broušenými ověsy o délce 8 cm. Ty svým netradičním tvarem dodávají celému lustru punc elegance. Rameno je ukončeno křišťálovou ručně broušenou miskou, kde je umístěna žárovka. Její objímka je schovaná pod skleněnou vroubkovanou krytkou, aby vzhled lustru nebyl ničím rušen. Tento dokonalý bytový doplněk je k dispozici ve zlaté, stříbrné i staromosazné variantě.


Křišťálový lustr Crystal Spring je moderní klasika, která se skvěle hodí do současného interiéru. Díky svým rozměrům 64 x 43 cm a hmotnosti 8,5 kg je manipulace s ním bez větších obtíží. 
 

Crystal Spring N 208/2/03 N

Design nástěnného svítidla Crystal Spring vychází z designu křišťálového lustru Crystal Spring. Ten svým vzhledem připomíná vyvěrající pramen vody uprostřed krásné přírody. 


Nástěnné svítidlo Crystal Spring tvoří 2 základní ramena a 1 menší rameno uprostřed. Každé je dekorováno 2 broušenými ověsy o délce 8 cm. Ty svým netradičním tvarem dodávají celému svítidlu punc elegance. Každé rameno je ukončeno křišťálovou ručně broušenou miskou, kde je umístěna žárovka. Její objímka je schovaná pod skleněnou vroubkovanou krytkou, aby vzhled nástěnného svítidla nebyl ničím rušen. Tento dokonalý bytový doplněk je k dispozici ve zlatém, stříbrném i staromosazném provedení.


Nástěnné svítidlo v kombinaci s křišťálovým lustrem Crystal Spring vytvoří dokonalou oázu klidu vašeho moderního interiéru. Díky svým rozměrům 38 x 34 cm a hmotnosti 1,3 kg je manipulace s ním bez větších obtíží. 
 

Crystal Spring N 208/2/03 N

Křišťálový lustr a nástěnné svítidlo
Crystal Spring

Crystal Spring 
= L 208/6/03

 

Barva – KŘIŠŤÁL+MAT
Výška – 43 cm
Průměr – 64 cm
Hmotnost – 7,4 kg
Počet a typ žárovek:
6xE14/40 W

Crystal Spring 
= L 208/8/03 N

 

Barva – KŘIŠŤÁL
Výška – 43 cm
Průměr – 64 cm
Hmotnost – 8,5 kg
Počet a typ žárovek:
8xE14/40 W

Crystal Spring 
= N 208/2/03 N

 

Barva – KŘIŠŤÁL
Výška – 34 cm
Průměr – 38 cm
Hmotnost – 1,3 kg
Počet a typ žárovek:
2xE14/40 W

Crystal Spring L 208/8/03 N
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • LinkedIn